Aktualności

Nowoczesne i innowacyjne technologie

Wyposażanie przychodni stomatologiczno - lekarskiej PRO FAMILY MED obejmuje m.in. lasery medyczne (yagowo-erbowy, diodowy, diagnostyczny) umożliwiające przeprowadzanie szeregu nowoczesnych zabiegów w dziedzinie stomatologii, chirurgii

i mikrochirurgii stomatologicznej oraz dermatologii i medycyny estetycznej. Spectrum ich zastosowań jest bardzo szerokie, zapewniają bezpieczeństwo leczenia oraz jego doskonałe rezultaty. Bezbolesne i bezwiertłowe leczenie nowoczesnymi laserami stomatologicznymi stanowi innowacyjne rozwiązanie zwłaszcza dla osób obawiających się tradycyjnych metod leczenia:

   W dziedzinie stomatologii na szczególną uwagę zasługuje piaskarka abrazyjna, służąca do bezwiertłowego usuwania próchnicy oraz leczenie laserowe. Zabiegi te są niemal bezbolesne, nie wymagają stosowania znieczulenia, a także sprawdzają się w przypadku pacjentów czujących dyskomfort podczas tradycyjnego borowania - z racji braku konieczności użycia wiertła. Nowoczesna diagnostyka i profilaktyka w dziedzinie stomatologii spełnia standardy nie tylko krajowe, ale wręcz światowe. Kamera fluorescencyjna, pantomogram cyfrowy, radiowizjografia, laserowe usuwanie próchnicy, komputerowe znieczulenie to nasze standardy obsługi stomatologicznej - mówi dr. n. med. Iwona Pytlak.    

   Nowoczesny sprzęt medyczny, w jaki wyposażono Pro Family Med, zapewnia nie tylko profesjonalną opiekę stomatologiczną. Bogato wyposażone gabinety okulistyczny, ginekologiczny, dermatologiczny a także wykonywanie szeregu zabiegów i badań takich jak: USG3D/4D, widekolposkopia, - umożliwią kompleksową obsługę pacjentów.

  Technologia leczenia laserowego, które z racji nowoczesności stanowi chlubę właścicieli przychodni, będzie wkrótce wykorzystywana także w medycynie estetycznej, chociażby w usuwaniu zmarszczek, czy blizn. Ponadto tego typu zabiegi stanowią innowację w leczeniu chrapania. Pacjenci przychodni będą mogli liczyć na opiekę wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin takich jak: radiologia, logopedia, chirurgia stomatologiczna, neurologia dziecięca, chirurgia naczyniowa, a także wymienionych powyżej specjalności.    

  Obecnie przychodnia stomatologiczno - lekarska Pro Family Med świadczy bezpłatne usługi medyczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) wyłącznie z zakresu stomatologii. Jednak właściciele zapewniają, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów - będą podejmować starania o pozyskania kontraktów z różnych dziedzin, zwłaszcza okulistyki, ginekologii i dermatologii.

   Przychodnia Pro Family Med. jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą świadczonych usług.

źródło: "Echo Końskowoli - Pismo Społeczno - Kulturalne, nr 10 (236) Październik 2014.