pediatra Ginekologia

Ginekolog dla Pacjentek z Puław i okolic

Nasze nowoczesne gabinety lekarskie dysponują bogato wyposażoną poradnią ginekologiczną, w której przyjmują doświadczeni klinicyści praktycy. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu kompleksowej diagnozy, profilaktyki oraz leczenia chorób żeńskiego układu płciowego. Ponadto zajmujemy się również holistyczną opieką nad kobietami w ciąży. Każdego dnia dbamy o to, by nasze Pacjentki czuły się komfortowo, a cała wizyta była przyjemna i bezpieczna. Wierzymy, że dzięki temu coraz więcej kobiet zdecyduje się na badania profilaktyczne, które są podstawową metodą utrzymania zdrowia i eliminacji wszelkich schorzeń na wstępnym etapie ich powstawania.

Gabinety lekarskie Pro Family Med – postaw na najlepszego ginekologa w okolicy Puław

Cenisz sobie dobry kontakt z lekarzem? Uważasz, że ginekolog powinien oferować pełne wsparcie, dyskrecję oraz zrozumienie dla problemów Pacjentek? Zapraszamy do umówienia się na wizytę w poradni Pro Family Med. Gwarantujemy kompleksowy pakiet diagnostyczny, indywidualne podejście, a także szybkie terminy przyjęć. Z przyjemnością zajmiemy się prowadzeniem Twojej ciąży, wykonamy cytologię, dopochwowe USG, a także wiele innych badań kluczowych w profilaktyce kobiecych chorób układu płciowego. Mieszkasz w Puławach lub okolicy? Umów się na poradę w naszym gabinecie lekarskim już dziś!

Pierwsza wizyta u ginekologa? Wybierz doświadczonego lekarza z Pro Family Med!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresująca jest dla każdej nastolatki pierwsza wizyta u ginekologa. Z tego powodu wiele młodych kobiet odwleka w czasie odwiedziny w gabinecie lekarskim, ponieważ jest to dla nich nowa, a zarazem krępująca sytuacja. Niestety bardzo często takie zachowanie może prowadzić do rozwoju wielu chorób, które w momencie wcześniejszego wykrycia mogłyby być leczone o wiele skuteczniej. Jako specjaliści z poradni Pro Family Med z okolicy Puław zalecamy, aby pierwsze badanie u ginekologa odbyło się już po wystąpieniu pierwszej miesiączki, a najpóźniej przed rozpoczęciem współżycia. Dzięki temu lekarz będzie w stanie ocenić czy układ rozrodczy kobiety rozwija się właściwie, natomiast w razie jakichkolwiek nieprawidłowości będzie mógł zlecić wykonanie dodatkowych badań.

O czym należy pamiętać w dniu wizyty w gabinecie lekarskim ginekologa?

Przede wszystkim warto zatroszczyć się o higienę miejsc intymnych. Jeśli wiesz, że nie będziesz mieć przed wizytą czasu, aby udać się do domu, pamiętaj, że w naszym gabinecie ginekologicznym udostępniamy Pacjentkom specjalnie przygotowaną kabinę higieny intymnej, w której można się swobodnie przygotować do badania. Nasze Pacjentki zaopatrujemy ponadto nieodpłatnie w jednorazowe spódniczki i pantofle, co pozwala na poruszanie się po gabinecie bez skrępowania. Planujesz wizytę u ginekologa? Mieszkasz w okolicy Puław? Zapraszamy do gabinetów lekarskich Pro Family Med!

Zakres usług lekarza ginekologa w poradni Pro Family Med:

  • diagnostyka i leczenie chorób żeńskiego układu płciowego,
  • pierwsza wizyta (rodzic + nastolatka),
  • diagnostyka USG 3D/4D i położnicza,
  • prowadzenie ciąży,
  • badanie KTG,
  • leczenie nadżerek metodami kriokoagulacji i elektrokoagulacji,
  • badanie cytologiczne konwencjonalne,
  • badanie histopatologiczne.