Aktualności

Implantologia stomatologiczna jest jedną z metod odbudowy utraconych zębów.

Tytanowe implanty są wszczepami stosowanymi w stomatologii już od kilkudziesięciu lat.

Czytaj więcej...

Kompleksowo wyleczymy wady zgryzu wg. najnowszych, profesjonalnych i sprawdzonych metod.

Współczesna ortodoncja pozwala na skuteczne i bezpieczne leczenie niemal każdej wady zgryzu, niezależnie od wieku. Uzyskuje prawidłowe ustawienie zębów oraz harmonię obu łuków zębowych.

Czytaj więcej...
Profesjonalna higiena jamy ustnej

Czy możliwe jest zachowanie pięknych i zdrowych zębów na całe życie? Odpowiedź brzmi: TAK!

Warto dowiedzieć się co posiada negatywny wpływ na naszą jamę ustną i zmienić już istniejące nawyki żywieniowe.

Czytaj więcej...
lasery stomatologiczne

Jeszcze niedawno, wizyta u dentysty kojarzyła się większości z nas z mało komfortową koniecznością.  Ze względu na przykre skojarzenia z bólem i nieprzyjemnym odgłosem wierconego zęba, wielu pacjentów przekładało wizytę u stomatologa na możliwie najpóźniejszy czas. 

Czytaj więcej...
stomatologia laserowa 21 wieku

Dlaczego już od prawie pięciu lat z sukcesem wykorzystujemy najnowszej generacji lasery stomatologiczne w praktyce klinicznej Pro Family Med?

Czytaj więcej...
Piękny i zdrowy uśmiech

Piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech jest w dzisiejszych czasach ogromnym atutem, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym?. Obecnie większość naszego społeczeństwa cierpi na większe bądź mniejsze anomalie zgryzu.

Czytaj więcej...
Nowoczesne i innowacyjne technologie

Wyposażanie przychodni stomatologiczno - lekarskiej PRO FAMILY MED obejmuje m.in. lasery medyczne (yagowo-erbowy, diodowy, diagnostyczny) umożliwiające przeprowadzanie szeregu nowoczesnych zabiegów w dziedzinie stomatologii, chirurgii

Czytaj więcej...

Dlaczego leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem?

Nieustanny rozwój technologii medycznych sprawia, że lekarze dysponują urządzeniami, które ułatwiają przeprowadzanie zabiegu i pozwalają na uzyskiwanie coraz większych sukcesów klinicznych. Niezwykle dynamiczny postęp obserwuje się w stomatologii, a jest nim zwłaszcza endodoncja mikroskopowa.

Czytaj więcej...
Czas cofnąć czas

Często zastanawiamy się, co możemy zrobić dla poprawy naszego wyglądu. Staramy się  umówić  do kosmetyczki , fryzjera, czy kupić nowy "cudowny" krem lub eliksir "młodości". Nadszedł już jednak czas na dokładniejsze przyjrzenie się nowym, dostępnym metodom laserowym, które potrafią "cofnąć czas".

Czytaj więcej...
Inauguracja działalności Pro Family med

Specjalistyczna przychodnia stomatologiczno - lekarska Pro Family Med zaprasza!

Dnia 11 września 2014 r. odbyło się uroczyste otwarcie specjalistycznej przychodni stomatologiczno - lekarskiej PRO FAMILY MED w Końskowoli, przy ul. Józefa Bema 5. Właściciele Iwona oraz Włodzimierz Pytlakowie

Czytaj więcej...
Polka u ginekologa

Pamiętasz, kiedy ostatnio robiłaś cytologię lub USG? Postaram się wytłumaczyć, dlaczego warto badać się regularnie i do ginekologa zabrać też mamę i babcię. Dlaczego to takie ważne? Bo wiele z nas wciąż zbyt rzadko się bada - wstydzimy się, boimy, ignorujemy niepokojące objawy i do lekarza zgłaszamy się, kiedy choroba jest już zaawansowana.

Czytaj więcej...
skuteczne leczenie chrapania

Prawie połowa osób dorosłych chrapie sporadycznie, nie zdając sobie z tego sprawy. Powszechnie uważa się, że częściej chrapią mężczyźni, ale okazuje się, że od około 50 roku życia, kobiety mogą chrapać równie często.

Czytaj więcej...
Podpisana umowa

Podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie leczenia ogólnostomatologicznego.

Czytaj więcej...
Stop opryszczce

Najpierw czujesz swędzenie i mrowienie, potem pojawia się wypełniony płynem pęcherzyk. Nie dość, że boli, to jeszcze szpeci. Pojawia się zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Sama opryszczka nie jest groźna, ale wywołane nią powikłania już tak, dlatego opryszczkę można i trzeba leczyć oraz zapobiegać jej nawrotom.

Czytaj więcej...