dermatolog dermatolog

Dermatolog w okolicy Puław

W naszej nowoczesnej poradni dermatologicznej kompleksowo leczymy i poprawiamy wygląd skóry, błony śluzowej, włosów oraz paznokci Pacjentów z Puław, a także okolicznych miejscowości. Zajmujemy się dermatologią ogólną, estetyczną, jak również dermatochirurgią, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie usuwać lub zmniejszać widoczność wszelkich przebarwień skóry czy blizn, prowadzić leczenie trądziku i nie tylko. Jeśli potrzebujesz konsultacji z wykwalifikowanym dermatologiem, który pomoże Ci pozbyć się niedoskonałości, umów się na wizytę w gabinecie lekarskim w przychodni Pro Family Med!

Zakres usług – gabinet dermatologa w pobliżu Puław

W przychodni Pro Family Med oferujemy kompleksową pomoc dermatologa-wenerologa, dzięki której Twoja skóra, włosy i paznokcie zyskają zdrowy, młody wygląd wolny od wszelkiego rodzaju niedoskonałości czy przebarwień. W zakres usług naszego dermatologicznego gabinetu lekarskiego w Końskowoli pod Puławami wchodzi między innymi:

  • pełna diagnostyka oraz leczenie chorób skóry, włosów, a także paznokci,
  • dermatoskopia i badanie histopatologiczne,
  • laserowe redukowanie blizn, zmarszczek, rozstępów, zabiegi kriochirurgii i elektrokoagulacji w specjalistycznym usuwaniu włókniaków, torbieli kaszaków, kurzajek, brodawek łojotokowych,
  • zabiegi medycyny estetycznej.

Szukasz dermatologa w okolicy Puław, który pomoże Ci poprawić wygląd Twojej skóry? Skontaktuj się z nami!

Specjalista dermatolog – Końskowola

Problemy z kondycją skóry, włosów lub paznokci mogą mieć rozmaite przyczyny. W gabinecie lekarskim koło Puław zależy nam na skuteczności leczenia, a tym samym satysfakcji naszych Pacjentów. Z tego powodu wykonujemy precyzyjną diagnostykę z użyciem dermatoskopu czy mikroskopu, a także przeprowadzamy specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem odpowiednich metod takich jak kriochirurgia, laserochirurgia oraz elektrokoagulacja. Dermatolodzy z poradni Pro Family Med to doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci pozbyć się kłopotów dermatologicznych i doradzą odpowiednią profilaktykę.

Medycyna estetyczna Puławy

Jedną ze specjalizacji naszej przychodni niedaleko Puław jest dermatologia estetyczna. Proponujemy szereg zabiegów, dzięki którym Twoja skóra będzie odmłodzona, pozbawiona zmarszczek czy niedoskonałości. Oferujemy między innymi:

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez naszych dermatologów to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się ze zmianami skórnymi oraz chcących przywrócić skórze młody wygląd.

Opieka dermatologiczna dla całej rodziny

W Pro Family Med zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście oraz profesjonalizm. Chcemy otaczać opieką dermatologiczną wszystkich Pacjentów z okolic Puław, którzy tego potrzebują, dlatego pomoc naszych dermatologów dostępna jest dla całej rodziny. Chcesz pozbyć się nieestetycznych blizn albo zmian trądzikowych? A może marzysz o młodej cerze? Umów się na wizytę w gabinecie lekarskim w poradni Pro Family Med!