GŁĘBOKI LIFTING (Usuwanie zmarszczek)

Laserowa dermabrazja frakcyjna wykorzystuje innowacyjną technologię frakcjonowania (mikrouszkodzenia) naskórka. Wiązki lasera docierają do powierzchniowej warstwy skóry usuwając jej komórki. Naskórek zostaje naruszony, przez co zabieg powoduje widoczne zmiany. Laserowa dermabrazja frakcyjna pobudza skórę do regeneracji, poprawia jej gęstość i jędrność. Zabieg doskonale sprawdza się w likwidacji rozszerzonych porów. To także doskonały sposób na laserowe spłycanie powierzchownych zmarszczek. Dodatkowo dochodzi do ujednolicenia kolorytu. Zabieg doskonale sprawdza się w likwidacji rozszerzonych porów. To także doskonały sposób na laserowe spłycanie powierzchownych zmarszczek. Dodatkowo dochodzi do ujednolicenia kolorytu.

Laser wytwarza od kilkudziesięciu do kilkuset maleńkich kolumn uszkodzeń, które są otoczone zdrową skórą nie poddaną działaniu lasera. Powoduje to, iż skóra regeneruje się bardzo szybko, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask.

Laserowa dermabrazja frakcyjna to metoda o wiele bardziej precyzyjna w usuwaniu powierzchownej warstwy skóry niż zabiegi mechaniczne, jak mikrodermabrazja czy chemiczne, jak np. kwasy. Użycie lasera LightWalker dzięki jednemu zabiegowi pozwala osiągać rezultaty odpowiadające 8-10 sesjom mikrodermabrazji.

Podczas zabiegu wiązka laserowa przenika do naskórka przegrzewając go. Leczenie laserem nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas jednego zabiegu laserowego, poddaje się naświetleniu około 20-25% powierzchni leczonej skóry. By uzyskać optymalny efekt należy przeprowadzić serię zabiegów.

Zabieg ten przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie odmłodzić i odświeżyć swoją skórę. Optymalny efekt jest zwykle widoczny po 30 dniach, a całkowite wygładzenie i poprawa struktury skóry następuje na przestrzeni 6 miesięcy po przeprowadzeniu serii zabiegów. Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi do 3 dni.

Działanie lasera frakcjonującego LightWalker polega na likwidowaniu przebarwień, plam po słonecznych i starczych. Intensywne foto impulsy są wchłaniane przez grupę chromoforów, co skutkuje uruchomieniem procesu koagulacji melaniny i sprawia, że przebarwienia znikają.