dr n. med. lek. stom. Iwona Pytlak

Stomatolog

 

Nazywam się Iwona Pytlak, jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. W roku 2001 uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

Po doświadczeniu pracy na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, zdecydowałam się otworzyć własny gabinet stomatologiczny Laser Dent Air.

Obecnie kontynuuję swoją pracę w Pro Family Med, dzieląc czas pomiędzy leczeniem pacjentów, a zarządzaniem przychodnią. Zajmuję się kompleksowym planowaniem leczenia, ze szczególnym uwzględnieniem pedodoncji, stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyki. W pracy z pacjentami wsłuchuję się w ich potrzeby i wspólnie kreujemy ich "nowy uśmiech".

Moją zawodową pasją jest wykorzystywanie najnowocześniejszych i bezbolesnych metod diagnostyki i leczenia w stomatologii. Największą radość sprawia mi, kiedy moi pacjenci doświadczają, że wizyta u dentysty może być bezbolesna i komfortowa.

Prywatnie lubię podróżować, żeglować po morzu śródziemnym i czytać dobrą literaturę. Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów.